+90 216 481 4 313 / 0532 235 9 030

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Gergi Tavan Aydınlatması Nasıl Sağlanır?
Gergi tavanlar son yıllarda dekorasyon anlamında pek çok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Hasarlı olan tavanları kapatmak ya da evinize farklı bir görünüm kazandırmak isterseniz, sizler de bir gergi tavan modeli seçerek hemen işe başlayabilirsiniz. Gergi tavanların çok fazla modelleri vardır. Bunlardan en sık tercih edilenleri tavan aydınlatması ile beraber montajı yapılanlardır. Evde çok farklı ve şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Öncelikle ilk iş LED ışıkların belirlenmesidir. Özellik ve de adet olarak belirlendikten sonra iş, güç kaynakların sabit voltaj veren ürünler seçilmesine kalır. Bu önemlidir, herhangi bir sorun yaşanmaması adına bu konuya dikkat etmek gerekir.
Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır?
Gergi tavanların son yıllarda ne derece popüler hale geldiğini, dekorasyon ve ev yapı malzemeleri ile ilgilenen herkes bilir. Evlerine farklılık ve de estetik görünüm kazandırmak isteyen pek çok kişi bu dekorasyon ürününü evinde görmek ister. Montaj noktasında da oldukça zahmetsiz olan bir üründür. Sizlere hiçbir şekilde zorluk çıkarmaz. Uzman kişiler tarafından montajı yapılan bu ürün taşıma ve uygulama noktasında da hiçbir şekilde zorluk çıkarmaz. Pek çok kişi evinde bu ürünü görmek ister. Kişiler için bu ürün hem kolay bir kullanım hem de evdeki farklılık anlamına gelmektedir. Montajı ve temizlemesi de oldukça kolay olduğu için gün geçtikçe popüler olur.
Gergi Tavan Duvar Sistemleri Nasıl Kullanılır?
Gergi tavanların sık tercih edilir olmasının yanında duvar sistemleri ile birlikte kullanılmaları da oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Pek çok kişi tavanlarını ve duvarlarını güzelleştirmek için bu ürünlerden faydalanır. Üstelik güvenilir ve işinde uzman markalar sizlere bu noktada sınırsız seçenek ve desen sunmaktalar. Bu da evinde konforu ve estetiği yaşamak isteyen kişiler için tercih edilmesi kolay bir konu oluyor. Bu ürünler oldukça hızlı uygulanan ve oldukça kullanışlıdırlar. Ekonomik olmaları da bu ürünleri tercih edilir yapmaktadır. Bu sayede kafanızda oluşan dekoratif alanları kolayca evinize uygulatmış olursunuz. Bakım gerektirmeyen ve oldukça uzun ömürlü olan tavanlarla evinizde şıklığı kolayca yakalayacaksınız
Gergi Tavan Montaj Süresi Nekadar?
Gergi tavanlar son yıllarda estetik ve dekoratif bir ev hayatı için sık tercih edilir hale gelmeye başlamıştır. Pek çok kişi evinde bu ürünü görmek için pek çok markayı ve modeli araştırmaya başlamış durumda. Montaj süresi kişiler için akılları karıştıran bir başlık olmaktadır. Ancak güvenilir ve uzman firmalar artık montaj süresini o kadar kısa tutmaktadır ki bu konu sizler için kesinlikle bir sorun değildir. Yerine göre ölçülendirmek ve tasarımdan sonra sıra montaja gelir. Çok kısa ve de zahmetsiz bir şekilde, temiz bir biçimde evinize ya da ofisinize montajı gerçekleştirilmiş olur. sizlere ise estetik görünümün tadını çıkarmak kalır.